2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van Personeel (Brokerdiensten)
Beschreibung: Deze opdracht betreft de dienstverlening rondom het aanbieden en plaatsen van kandidaten voor tijdelijke opdrachten (brokerdiensten) ten behoeve van de Tweede Kamer, de Eerste Kamer, de Algemene Rekenkamer, de Raad van State, de Nationale Ombudsman, de Kanselarij der Nederlandse Orden en de Sociaal-Economische Raad. Voor de totale looptijd van de opdracht (inclusief verlengingen) en voor alle deelnemers samen geldt de volgende verwachte omvang: Perceel 1: €62 miljoen, Perceel 2: €12 miljoen, Perceel 3: €21 miljoen.
Interne Kennung: 2025-EA-021-FEZ-Inhuur Personeel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur van ICT Personeel
Beschreibung: Dit perceel ziet toe op de inhuur van ICT Personeel Voor de totale looptijd van de opdracht (inclusief verlengingen) en voor alle deelnemers samen geldt de volgende verwachte omvang is de verwachte omvang van dit perceel: €62 miljoen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur van Financieel Personeel
Beschreibung: Dit perceel ziet toe op de inhuur van Financieel Personeel Voor de totale looptijd van de overeenkomst (incl. verlengingen) en voor alle deelnemers, geldt voor perceel 2 de volgende verwachte omvang: €12 miljoen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Inhuur van Overig Personeel
Beschreibung: Dit perceel ziet toe op de inhuur van Overig Personeel Voor de totale looptijd van de opdracht (inclusief verlengingen) en voor alle deelnemers samen geldt de volgende verwachte omvang is de verwachte omvang van dit perceel: €21 miljoen
Interne Kennung: 3