158274-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – ERDFIII_Experimentální povodí - pedologická část
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelERDFIII_Experimentální povodí - pedologická část
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojů. Tato veřejná zakázka je rozdělena v souladu s § 35 ZZVZ na části. Pro každou část veřejné zakázky (dále též „VZ“) bude uzavřena samostatná smlouva. Jeden dodavatel může podat nabídku na kteroukoliv část VZ nebo i na všechny části VZ. Jedná se o tyto části zadávané v nadlimitním režimu: Část VZ č. 1: Přístroj pro měření půdní respirace Část VZ č. 2: Sada přístrojů pro měření půdní vlhkosti
Interne KennungVZ/26/505
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38930000 Instrumente zur (Luft-)Feuchtigkeitsmessung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPřístroj pro měření půdní respirace
BeschreibungPřenosný systém pro měření půdní respirace pomocí analýzy CO2 a H2O.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelSada přístrojů pro měření půdní vlhkosti
BeschreibungDataloggery pro automatický záznam dat z připojených senzorů matričního potenciálu, vlhkostí půdy a teploty půdy, senzorů pro měření vlhkosti půdy, teploty půdy, el. konduktivity půdy a relativní dielektrické permitivity půdy, senzory pro měření matričního potenciálu půdy a teploty půdy (tenziometr 1) a senzory pro měření sacího tlaku půdy a teploty půdy (tenziometr 2).
Interne Kennung2