2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Kliniska, Resko według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Kliniska, Resko według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia ("SWZ") wraz z załącznikami. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Postępowanie podzielone na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub większą ilość części. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W stosunku do obu części, Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć, z wyłączeniem w/w kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia, realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Szczegółowy opis w pkt 3.4. SWZ. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W stosunku do obu części, Zamawiający zgodnie z art. 95 PZP wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia - jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Szczegółowy opis zawarty jest w pkt. 3.5 SWZ.
Interne Kennung: ZS.270.2.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Specyfikacja Warunków Zamówienia ("SWZ") stanowi Dokumenty Zamówienia ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wartość szacunkowa, wskazana w pkt. 2.1.3 ogłoszenia o zamówieniu jest sumą wartości dwóch części (1-2), tj.: zamówienia w zł netto i przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 PZP w wysokości do 50% zamówienia podstawowego w PLN. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Szczegółowy wykaz oświadczeń oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty jest w SWZ. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w ogłoszeniu o zamówieniu, Zamawiający informuje, że szczegółowe informacje zawarte są w SWZ. Dotyczy to: szczegółów procedury, warunków udziału w postępowaniu, podstaw wykluczenia z postępowania, podmiotowych środków dowodowych składanych przez Wykonawcę na wezwanie Zamawiającego, komunikacji poprzez Platformę e-Zamówienia, sposobu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Kliniska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Kliniska według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r.
Interne Kennung: Część nr 1 - PUL Nadleśnictwo Kliniska
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji
Los: LOT-0002
Titel: wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Resko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Resko według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r.
Interne Kennung: Część nr 2 - PUL N. Resko