2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zapór sieciowych nowej generacji oraz urządzeń do segmentacji sieci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup zapór sieciowych nowej generacji oraz urządzeń do segmentacji sieci zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, oraz Załącznikiem Nr 4 do SWZ – Parametry techniczno-funkcjonalne. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 pakietów: Pakiet nr 1 – Zakup urządzenia WAF do ochrony stron www KCO i aplikacji internetowych przed atakami (dostawa, gwarancja oraz licencja na okres 36 miesięcy) Pakiet nr 2 – Zakup urządzenia NDR (Network Detection and Response) - służącego do automatycznego wykrywania i reakacji na zagrożenia na podstawie analizy ruchu sieciowego (dostawa, montaż, wdrożenie, szkolenie, dokumentacja - licencja wraz z gwarancją ora wsparciem na okres 36 miesięcy) - 1 szt Pakiet nr 3 – Zakup UTM. Dostawa/ montaż/ wdrożenie/ gwarancja/ wsparcie/ szkolenie/ dokumentacja. Pakiet nr 4 – Zakup rozwiązania sprzętowego Sandbox rozszerzającego funkcje posiadanych urządzeń Fortigate i Fortimail (dostawa, montaż, wdrożenie, szkolenie, dokumentacja - licencja wraz z gwarancją oraz wwsparciem na okres 36 miesięcy) - 1 szt. Pakiet nr 5 – Zakup accesspointów i kontrolerów (rozbudowa bezprzewodowych punktów dostępu do sieci Wifi - 30 szt.; Kontroler do accesponitów - 3szt.) - 1 kpl (dostawa, dokumentacja wraz z gwarancją na 36 miesięcy) Pakiet nr 6 – Zakup: • przełączników dystrybucyjnych wraz z wkładkami i patchcordami - 1 kpl (10szt.) dostawa/dokumentacja wraz z gwarancją na 36 miesięcy • przełączników dostępowych wraz z kompletem wkładek oraz patchcordów- 20 szt. dostawa/dokumentacja wraz z gwarancją na 36 miesięcy • switchy - 2szt. Zapewnienie zasobów na potrzeby wirtualizacji dla usług cyber w formie maszyn wirtualnych, na potrzeby testów odtwarzania kopii zapasowych wraz z kompletem wkładek i patchcordów (patchcordy - przewody zakończone z obu stron wtykiem RJ45). Dostawa/montaż/wdrożenie/wsparcie/gwarancja Parametry techniczno-funkcjonalne określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ – Parametry techniczno-funkcjonalne.
Interne Kennung: KCO/PN/20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung, 31214100 Schalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup urządzenia WAF do ochrony stron www KCO i aplikacji internetowych przed atakami (dostawa, gwarancja oraz licencja na okres 36 miesięcy)
Beschreibung: Pozostałe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Zakup urządzenia NDR (Network Detection and Response) - służącego do automatycznego wykrywania i reakacji na zagrożenia na podstawie analizy ruchu sieciowego (dostawa, montaż, wdrożenie, szkolenie, dokumentacja - licencja wraz z gwarancją ora wsparciem na okres 36 miesięcy) - 1 szt
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup UTM. Dostawa/ montaż/ wdrożenie/ gwarancja/ wsparcie/ szkolenie/ dokumentacja.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup rozwiązania sprzętowego Sandbox rozszerzającego funkcje posiadanych urządzeń Fortigate i Fortimail (dostawa, montaż, wdrożenie, szkolenie, dokumentacja - licencja wraz z gwarancją oraz wwsparciem na okres 36 miesięcy) - 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Zakup: •przełączników dystrybucyjnych wraz z wkładkami i patchcordami •przełączników dostępowych wraz z kompletem wkładek oraz patchcordów •switchy - 2szt. Zapewnienie zasobów na potrzeby wirtualizacji dla usług cyber w formie maszyn wirtualnych, na potrzeby testów odtwarzania kopii zapasowych wraz z kompletem wkładek i patchcordów (patchcordy - przewody zakończone z obu stron wtykiem RJ45)
Beschreibung: Zakup: •przełączników dystrybucyjnych wraz z wkładkami i patchcordami - 1 kpl (10szt.) dostawa/dokumentacja wraz z gwarancją na 36 miesięcy •przełączników dostępowych wraz z kompletem wkładek oraz patchcordów- 20 szt. dostawa/dokumentacja wraz z gwarancją na 36 miesięcy •switchy - 2szt. Zapewnienie zasobów na potrzeby wirtualizacji dla usług cyber w formie maszyn wirtualnych, na potrzeby testów odtwarzania kopii zapasowych wraz z kompletem wkładek i patchcordów (patchcordy - przewody zakończone z obu stron wtykiem RJ45). Dostawa/montaż/wdrożenie/wsparcie/gwarancja Pozostałe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter