158406-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
BeschreibungUzupełniający konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych realizowanych przez lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską lub indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską na rzecz pacjentów SPZZOZ w Pruszkowie Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna - świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa w poradni ginekologiczno-położniczej
Interne KennungDKP/KO/3//2026
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121210 Dienstleistungen von Gynäkologen oder Geburtshelfern, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUzupełniający konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych realizowanych przez lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską lub indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską na rzecz pacjentów SPZZOZ w Pruszkowie - Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna - świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa w poradni ginekologiczno-położniczej
Interne KennungDKP/KO/3/2026