See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1. 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ul. Wspólnej 1 o kodach: • 19 12 12 - część nr 1 • 19 05 03 - część nr 2 • 16 01 19; 17 01 01; 17 01 02; 17 03 80; 17 05 04; 19 05 99; - część nr 3 • ex 19 05 03 - część nr 4 • 19 12 12 - część nr 5 • 15 01 02 - część nr 6 • 19 12 01 / 15 01 01 – część nr 7 • 16 01 03 - część nr 8 • 17 09 04 - część nr 9 • 17 06 04 - część nr 10 • 20 01 11 - część nr 11 Odpady posiadają postać stałą i są luzem (dotyczy części 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10 i 11). Odpady posiadają postać sprasowaną w formie belek / kostek (dotyczy części 6 i 7). 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 662920-2025
Interne Kennung: 12/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 4.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • ex 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytworzony z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie - w szacunkowej ilości 6 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie ex 19 05 03 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 12.4/ZP/2025
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Los: LOT-0008
Titel: 8.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: •16 01 03 – zużyte opony - w szacunkowej ilości 150 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 16 01 03 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 12.8/ZP/2025
Los: LOT-0009
Titel: 9.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02, 17 09 03” w szacunkowej ilości 3 000 Mg Odpady o kodzie 17 09 04 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 12.9/ZP/2025
Los: LOT-0011
Titel: 11.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 20 01 11 – tekstylia w szacunkowej ilości 70 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 20 01 11 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 12.11/ZP/2025