2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugd in Onderwijstijd Regio Lekstroom 2023-2026 (2026-2029) hernieuwde openstelling
Beschreibung: Na de aanbesteding Jeugdhulp in Onderwijstijd Regio Lekstroom 2023 - 2026 (2026-2029) waarvan op 1 augustus 2023. de overeenkomsten zijn ingegaan is gebleken dat er onvoldoende dekking cq. aanbod is op de producten: 50B11 Dagbesteding zonder onderwijsperspectief (begeleiding groep op locatie zorgaanbieder), 50B08 Kinderdagcentrum (0-5 jaar) en 42A03 Vervoer algemeen (Lokaal maatwerk, alleen op verwijzing sociaal team). De gemeenten kiezen er derhalve voor deze product middels deze procedure opnieuw open te zetten in de verwachting nieuwe partijen te kunnen contracteren. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 839184
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeenten maken voor deze aanbesteding gebruik van een openbare SAS-procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Product 50B11 Dagbesteding zonder Onderwijsperspectief (begeleiding groep op locatie zorgaanbieder)
Beschreibung: Jeugd in Onderwijstijd RBL Hernieuwde openstelling t.b.v Product 50B11 Dagbesteding zonder Onderwijsperspectief (begeleiding groep op locatie zorgaanbieder). geen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze raamovereenkomst kent 2 mogelijk optie jaren.
Los: LOT-0002
Titel: Product 50B08 Kinderdagcentrum (0-5 jaar)
Beschreibung: Jeugd in Onderwijstijd RBL Hernieuwde openstelling t.b.v. Product 50B08 Kinderdagcentrum (0-5 jaar) Zie aanbestedingstukken
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Product 42A03 Vervoer algemeen (Lokaal maatwerk, alleen op verwijzing sociaal team)
Beschreibung: Jeugd in Onderwijstijd RBL Hernieuwde openstelling t.b.v. Product 42A03 Vervoer algemeen (Lokaal maatwerk, alleen op verwijzing sociaal team) Zie aanbestedingstukken
Interne Kennung: 3