2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění HW a SW
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka HW a SW pro zvýšení kybernetické bezpečnosti města Louny vč. souvisejících služeb v rámci realizace projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Louny“ (reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0009680) spolufinancovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy (NPO), výzvy č. 41 „Kybernetická bezpečnost – obce“. Konkrétně se jedná o dodávku (vč. instalace, implementace, konfigurace a zaškolení administrátorů zadavatele dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6a a č. 6b zadávací dokumentace): • HW pro zajištění provozu implementovaných částí (2x server vč. licencí, diskové pole vč. licencí, UPS). • Zálohovací SW/HW (zálohovací SW, diskové úložiště pro bezpečné ukládání záloh, server pro zálohování vč. licencí). • Zvýšení zabezpečení komunikační sítě (provedení plné segmentace sítě MU Louny včetně výměny aktivních prvků, součástí je dodávka SW pro řízení přístupu k fyzickým i bezdrátovým sítím na bázi protokolu IEEE 802.1X, dodávka aktivních prvků, implementace a související služby). • Ochrana typu Endpoint Detection and Response (EDR) nebo rozšířené detekce a reakce (XDR) (nástroj pro zajištění ochrany serverů a koncových zařízení, součástí je pořízení nástroje sloužícího k identifikaci persistentních hrozeb a cílených útoků, snížení reakční doby na incident a k proaktivní preventivní ochraně proti útokům). • Zavedení nástrojů pro zaznamenávání a vyhodnocování činnosti informačního nebo komunikačního systému, jeho uživatelů a administrátorů (Log/Event Management) (Software pro komplexní správu logů (log management) (pořízení HW nebo HW appliance pro běh software pro komplexní správu logů, řešení musí umět zaznamenávat logy informačních systémů, souvisejících a podpůrných systémů a technologií do centrálního systému a disponuje nástroji pro kompletní správu životního cyklu (pořízení, zpracování, zobrazení, prohledávání, ochrana, uchování a archivace) logů, pořízený software musí disponovat notifikačními nástroji bezpečnostních a nestandardních událostí). • Analýza zabezpečení Windows infrastruktury s následnými doporučeními (provedení kontroly stavu doménových řadičů a doménových služeb Active Directory, analýza technických i procesních opatření majících vliv na zabezpečení Windows Infrastruktury). Podrobné požadavky zadavatele na předmět plnění jsou uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu Smlouvy o dílo – příloha č. 4) a Technické specifikaci (příloha č. 6a a č. 6b zadávací dokumentace), které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace. Dodávka poptávaného vybavení nezahrnuje jiné HW ani SW vybavení, než je specifikováno v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, pokud takové HW a/nebo SW vybavení není nezbytné pro bezvadný chod nabízeného plnění. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, ověření funkčnosti a akceptační testování a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 30234100 Magnetplatten, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOUNY-KBZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30234100 Magnetplatten, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávek a/nebo služeb, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější, v případě nedostupnosti původně nabízeného, za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny.