See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich w ramach projektu "Cyberbezpieczny Urząd w Gminie Strzelce Krajeńskie", Program operacyjny: Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet: II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie: 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 4 zadań, a w szczególności: 1) Zadanie nr. 1 – Urządzenia wzmacniające bezpieczeństwo klastrów produkcyjnych 2) Zadanie nr. 2 – Urządzenia wzmacniające bezpieczeństwo backupu 3) Zadanie nr. 3 – Urządzenia i oprogramowanie wzmacniające bezpieczeństwo sieci 4) Zadanie nr. 4 – Usługa wdrożeniowa
Interne Kennung: IR.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich
Beschreibung: Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich