2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Mieszkańców KOMR w Dąbku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rehabilitacyjnego dla Mieszkańców KOMR w Dąbku: Zamówienie składa się z 3 części: Cześć I - zakup i dostawa zrobotyzowanego systemu do reedukacji chodu w koncepcji end-effector - załącznik nr 4A do SWZ. Część II – zakup i dostawa przenośnego egzoszkieletu do reedukacji chodu – załącznik nr 4B do SWZ. Część III - zakup i dostawa następujących urządzeń: • urządzenie medyczne do nieinwazyjnej terapii schorzeń nerwowomięśniowych za pomocą wibracji - szt. 2; • rotor do treningu kończyn górnych - szt. 2; • aparat do skupionej fali uderzeniowej - szt. 1; • aparat do funkcjonalnej stymulacji mięśni - szt. 1; • system podnośnika sufitowego - szt. 4 - załącznik nr 4 C do SWZ
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Cześć I - zakup i dostawa zrobotyzowanego systemu do reedukacji chodu w koncepcji end-effector - załącznik nr 4a do SWZ
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2025-część I
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II – zakup i dostawa przenośnego egzoszkieletu do reedukacji chodu - załącznik nr 4B do SWZ
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2025-część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - zakup i dostawa urządzeń do rehabilitacji - załącznik nr 4 C do SWZ
Beschreibung: Część III - zakup i dostawa następujących urządzeń: • urządzenie medyczne do nieinwazyjnej terapii schorzeń nerwowomięśniowych za pomocą wibracji - szt. 2; • rotor do treningu kończyn górnych - szt. 2; • aparat do skupionej fali uderzeniowej - szt. 1; • aparat do funkcjonalnej stymulacji mięśni - szt. 1; • system podnośnika sufitowego - szt. 4
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2025-część III
Menge: 10 Stück