2. Verfahren
Verfahren
Titel: COMPASS-U: Cryostat
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je dokončit návrh, vyrobit, otestovat a dodat kryostat a další níže definované položky/úkoly (dále jen „Systém“) pro experimentální zařízení COMPASS-U Tokamak pro základní výzkum. Systém je jedním z klíčových mechanických systémů, který musí zajistit vysoké vakuum (~ 10-5 Pa), zajistit tepelnou izolaci hlavních součástí tokamaku, udržet síly vytvářené magnetickými perturbačními cívkami (cívky chybového pole) namontovanými na kryostatu a udržet síly vytvářené proudy indukovanými v kryostatu. Systém musí plně odpovídat požadavkům a specifikaci uvedeným v zadávací dokumentaci, mimo jiné včetně identifikace zboží, množství a technických parametrů stanovených v technické specifikaci. Systém musí zahrnovat následující položky / úkoly: 1) Kryostat; tato položka je rozdělena na dvě části s různými dodacími lhůtami, a to i) Spodní část kryostatu - zahrnuje zejména podpěry kryostatu, základnu kryostatu a dočasné víko kryostatu, a ii) Hlavní část kryostatu - zahrnuje především spodní, střední a horní část kryostatu, víko kryostatu, ale také příruby, těsnění, svorky, přípravky atd. 2) Dodatečné osobohodiny projektového manažera / inženýra / konstruktéra / technika / výrobního nebo montážního dělníka. 3) Dodatečné výzkumné a vývojové činnosti / projekční činnosti nebo servisní činnosti 4) Dodatečný čas strávený obráběním na CNC stroji (zahrnuje práci obsluhy) 5) Dodatečný čas obrábění na konvenčním / standardním stroji (včetně práce obsluhy) 6) Dodatečný čas svařování (zahrnuje veškeré náklady na svařovací zařízení a práci svářeče) Podrobnosti týkající se předmětu plnění jsou uvedeny v technické specifikaci a v závazném návrhu kupní smlouvy, které jsou přílohami zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Kryostat
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v článku 3.3 zadávací dokumentace (z důvodů a za podmínek tam blíže uvedených) vyhradil tyto změny závazku ze smlouvy: a) Zadavatel nemusí objednat u dodavatele žádnou z položek/úkolů č. 2 až 6, ale vyhrazuje si právo objednat u Dodavatele kteroukoliv z položek/úkolů dle Smlouvy za příslušnou jednotkovou cenu, a to i ve větším než předpokládaném množství, a to až do doby, kdy celková hodnota objednávek (včetně položky č. 1 - Kryostat) dosáhne předpokládané hodnoty Veřejné zakázky uvedené v čl. 5 Zadávací dokumentace. b) Zadavatel může buď vyřadit určitou položku či úkol nebo jejich části z plnění (Předmětu koupě) dle Smlouvy, nebo požádat Dodavatele o její adekvátní náhradu, pokud je tato konkrétní položka, úkol či část postižena mezinárodními sankcemi nebo pokud by ji měl plnit poddodavatel Dodavatele stižený mezinárodními sankcemi ve smyslu čl. 16 Zadávací dokumentace. c) Zadavatel může může prodloužit dobu, na kterou byla Smlouva uzavřena, a na žádost dodavatele prodloužit termín dodání položky č. 1, pokud položky č. 2 až 6 dle Přílohy č. 3 této Smlouvy - Rozpis ceny a dodávek objedná zadavatel po podpisu akceptačního protokolu projektové dokumentace dotčené části kryostatu (spodní část kryostatu nebo hlavní tělo kryostatu), a to za podmínek a v rozsahu dle čl. 2.7 Smlouvy.