158598-2025 - Ergebnis
Polen – Verwaltung in der Forstwirtschaft – Opracowanie dokumentacji urządzeniowej dla nadleśnictw z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji urządzeniowej dla nadleśnictw z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące opracowanie 4 projektów planu urządzenia lasu zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dla Nadleśnictw: Herby, Rybnik, Turawa, Wisła na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r. oraz sporządzenie 2 opracowań siedliskowych w II i III stopniu zagęszczenia powierzchni odpowiednio dla Nadleśnictwa Gidle i Prudnik wg stanu na 01.01.2026 r. wraz z dodatkowym wykorzystaniem metodyki określania wartości siedliskowego indeksu glebowego (SIG). Sporządzenie aneksu do planu urządzenie lasu dla Nadleśnictwa Olkusz na lata 2022-2031 wg stanu na 01.01.2025r. oraz prognozy oddziaływania na środowisko. Zamówienie podzielone jest na 7 części.
Vorherige Bekanntmachung: 784110-2024
Interne Kennung: ZI.270.2.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung, 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Herby na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r.
Beschreibung: „Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Herby na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu– w ramach Zadania Nr 1”
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 77231900 Sektorale Forstplanung, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.1. Opcja: W stosunku do każdej części zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia (dalej: „Opcja”). Przedmiotem Opcji mogą być wszystkie lub niektóre z czynności opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 1 ust 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ. 4.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: 4.2.1. wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, 4.2.2. powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę.
Los: LOT-0014
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Rybnik na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r.
Beschreibung: „Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu z wykorzystaniem metody lotniczego skaningu laserowego (ALS) dla Nadleśnictwa Rybnik na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu – w ramach Zadania Nr 2”.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0015
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Turawa na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r.
Beschreibung: „Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu z wykorzystaniem metody lotniczego skaningu laserowego (ALS) dla Nadleśnictwa Turawa na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu – w ramach Zadania Nr 3”.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0016
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Wisła na lata 2027-2036, wg stanu na 01.01.2027 r.
Beschreibung: „Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Wisła na lata 2027- 2036, wg stanu na 01.01.2027 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu– w ramach Zadania Nr 4”.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0017
Titel: Sporządzenie opracowania siedliskowego w II stopniu zagęszczenia powierzchni dla Nadleśnictwa Gidle, wg stanu na 01.01.2026 r
Beschreibung: „Sporządzenie opracowania siedliskowo-fitosocjologicznego w II stopniu zagęszczenia powierzchni wraz z dodatkowym określaniem siedlisk przyrodniczych oraz wykorzystaniem Siedliskowego Indeksu Glebowego (SIG) dla Nadleśnictwa Gidle, wg stanu na 01.01.2026 r. – w ramach Zadania Nr 5”
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0018
Titel: Sporządzenie opracowania siedliskowego w III stopniu zagęszczenia powierzchni dla Nadleśnictwa Prudnik, wg stanu na 01.01.2026 r
Beschreibung: „Sporządzenie opracowania siedliskowo-fitosocjologicznego w III stopniu zagęszczenia powierzchni wraz z dodatkowym określaniem siedlisk przyrodniczych oraz wykorzystaniem Siedliskowego Indeksu Glebowego (SIG) dla Nadleśnictwa Prudnik, wg stanu na 01.01.2026 r. – w ramach Zadania Nr 6”.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0019
Titel: „Sporządzenie aneksu do planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Olkusz na lata 2022-2031, wg stanu na 01.01.2025 r.
Beschreibung: „Sporządzenie aneksu do planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Olkusz na lata 2022-2031, wg stanu na 01.01.2025 r. oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego aneksu” – w ramach Zadania Nr 7
Interne Kennung: Zadanie 7