158638-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinsoftwarepaket – Dostawa systemów klasy HIS, rozwiązań umożliwiających spełnienie filarów programu KPO D1.1.2 jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemów klasy HIS, rozwiązań umożliwiających spełnienie filarów programu KPO D1.1.2 jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów klasy HIS, rozwiązań umożliwiających spełnienie filarów programu KPO D1.1.2 jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25. Zamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3, zwany dalej „OPZ”), „Kartach produktów” będących załącznikami do „Opisu przedmiotu zamówienia”, „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung66247-2026
Interne KennungEZ/957/EI/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72514200 Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa systemów klasy HIS, rozwiązań umożliwiających spełnienie filarów programu KPO D1.1.2
BeschreibungZamówienie realizowane jest w ramach realizacji wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0198/25 pt. „Wzmocnienie bezpieczeństwa pacjenta poprzez transformację cyfrową Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu”, złożonego do naboru konkurencyjnego KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 3, zwany dalej „OPZ”), „Kartach produktów” będących załącznikami do „Opisu przedmiotu zamówienia”, „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne KennungZad.1