2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinale gassen
Beschreibung: Het inkopen van medicinale gassen. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de bijgevoegde aanbestedingsdocumenten. Voor de omvang van de opdracht verwijzen wij u naar de bijgevoegde aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: INK-0000095
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor een beschrijving van de opties verwijzen wij u door naar de bijgevoegde aanbestedingsdocumenten.