See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz z PSZOK w marcu 2026
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz z PSZOK w marcu 2026
Interne Kennung: WPI.271.1.10.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji dla przedmiotu zamówienia: 1. Prawo opcji będzie polegało na możliwości przedłużenia terminu wykonywania zamówienia o maksymalnie 1 miesiąc. 2. Zamawiający przewiduje 969 Mg jako maksymalną ilość odpadów przewidzianą do odbioru i transportu w ramach prawa opcji. 3. Zakres świadczenia Wykonawcy został określony w OPZ. 4. Zamawiający zastrzega, iż prawo opcji jest jego uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego, co oznacza, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. 5. Wykonawca zobowiązany będzie, w ramach zamówienia opcjonalnego, do świadczenia usługi określonej w umowie według stawek wskazanych w protokole z negocjacji. 6. Zasady świadczenia przedmiotu umowy realizowanego w ramach prawa opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji całego przedmiotu umowy. 7. Zamawiający o konieczności skorzystania z prawa opcji powiadomi Wykonawcę na piśmie, poprzez złożenie stosownego oświadczenia zawierającego szczegółowe informacje o zakresie świadczenia usług. 8. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie usługi w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji. 9. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy.