2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud Fiets- en wandelnetwerk
Beschreibung: De samenwerkende gemeenten Berg en Dal, Beuningen, Druten, Duiven, Westervoort, Heumen, Lingewaard, Overbetuwe, Nijmegen, Mook en Middelaar, Wijchen, Zevenaar en Arnhem (zuid) hebben het beheer en onderhoud van de regionale fiets- en wandelnetwerken neergelegd bij het Routebureau Arnhem-Nijmegen. Het Routebureau is opdrachtgever van deze aanbesteding, de Groene Metropoolregio Arnhem- Nijmegen ondersteunt het Routebureau bij deze aanbesteding • Wandelnetwerk regio Arnhem Nijmegen. Het betreft circa 1350 kilometer nieuw netwerk (opgeleverd in maart 2025). • Fietsnetwerk regio Arnhem Nijmegen, circa 1000 km lang (opgeleverd in 2008-2009).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud fiets- en wandelnetwerk Groene Metropoolregio Arnhem- Nijmegen
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de het beheer en onderhoud, conform de eisen uit het Programma van Eisen, van: • Wandelnetwerk regio Arnhem Nijmegen. Het betreft circa 1350 kilometer nieuw netwerk (opgeleverd in maart 2025). Inclusief een kleiner deel wat in 4 gemeenten eerder (in 2021) is opgeleverd en integraal onderdeel is van het totale wandelnetwerk. • Het fietsnetwerk regio Arnhem Nijmegen. Het fietsnetwerk is circa 1000 km lang (opgeleverd in 2008-2009). Een overzicht van de routes is te vinden als shapefiles in bijlage 9 en 10. Beheer en onderhoud van het fiets- en wandelnetwerk houdt in dat de werkzaamheden worden verricht die nodig zijn om de netwerken in stand te houden. De werkzaamheden bestaan uit: • Eén keer per jaar een onderhoudsronde uitvoeren voor het fiets- en wandelnetwerk, inclusief LF-fietsroutes; • Het oplossen en afhandelen van meldingen. De te vervangen materialen worden separaat in rekening gebracht bij de opdrachtgever; • Het actueel houden van de data en meldingen in CTip; • De werving en coördinatie van de vrijwilligers die een deel van de werkzaamheden uitvoeren, dit betreft met name de onderhoudsronde/controleronde. Meer informatie over het netwerk en de eisen aan de dienstverlening is te vinden in het PvE, bijlage 11. Zie omschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdracht te wijzigen in aard of omvang, bijvoorbeeld bij areaalwijzigingen (krimp of uitbreiding) bij bijvoorbeeld een gemeentelijke herindeling. Optioneel kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst nog de volgende werkzaamheden worden gegund binnen de overeenkomst: • Het beheer en onderhoud van een nieuw netwerk binnen de regio Arnhem Nijmegen, waar het Routebureau Arnhem-Nijmegen opdracht voor geeft, zoals bijvoorbeeld een ruiternetwerk of een mountainbikenetwerk.