158754-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 1 - Utrzymanie czystości i porządku na nieruchomościach obejmujących budynki komunalne oraz tereny zewnętrzne wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Pruszków zarządzane przez TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o. Zadanie nr 2 - Utrzymania czystości i porządku na nieruchomościach obejmujących budynki oraz tereny zewnętrzne stanowiące własność TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o.
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Utrzymanie czystości i porządku na nieruchomościach obejmujących budynki komunalne oraz tereny zewnętrzne wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Pruszków zarządzane przez TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o. Zadanie nr 2 - Utrzymania czystości i porządku na nieruchomościach obejmujących budynki oraz tereny zewnętrzne stanowiące własność TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o.
Interne Kennung: OG.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Utrzymanie czystości i porządku na nieruchomościach obejmujących budynki komunalne oraz tereny zewnętrzne wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Pruszków zarządzane przez TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o. w Pruszkowie. Zadanie nr 2 - Utrzymania czystości i porządku na nieruchomościach obejmujących budynki oraz tereny zewnętrzne stanowiące własność TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o. w Pruszkowie.