158760-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 07 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 07 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 07 (tj. drewno inne niż wymienione w 19 12 06*) pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 - w ilości 4 500 Mg plus 40% w ramach opcji, łączna ilość wraz z opcją 6 300 Mg. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowy odpad docelowo został przekazany do procesu recyklingu R3 w instalacji/ach posiadającej/ych stosowne i aktualne zezwolenie/-a na przetwarzanie odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przedmiotowej/ych decyzji/ach Wykonawca musi wykazać, że odpady o kodzie 19 12 07 będą przetwarzane w procesie R3 w sumarycznej ilości co najmniej 3000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu oświadczenia o przekazaniu do zagospodarowania i osiągnięciu w procesie R3, poziomu recyklingu i przygotowania do ponownego użycia w wysokości nie mniejszej niż 90% odebranego odpadu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungPN/04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania 4 500 Mg plus 40% w ramach opcji; Ilość odpadów łącznie z opcją: 6 300 Mg.