158783-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe usługi utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe usługi utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach
BeschreibungKompleksowe usługi utrzymania czystości pomieszczeń biurowych, toalet, korytarzy w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach mieszczących się przy ulicy: 1. Francuskiej 70A, 2. Lompy 14, wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych budynku przy ul. Francuskiej 70A
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001