2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offerteaanvraag voor de Europese openbare aanbesteding Onderhoud Watergangen 2026-2029
Beschreibung: De gemeente Aa en Hunze gaat een opdracht voor de aanbesteding van het onderhoud van de watergangen aanbesteden. Voor deze aanbesteding is gekozen voor twee percelen. Met betrekking tot het inschrijven gelden de volgende uitgangspunten: • De twee percelen zijn als volgt onderverdeeld (zie bijlage 9 Perceel indeling): o Perceel 1 Anloo Rolde o Perceel 2 Gasselte Gieten • De beide percelen worden afzonderlijk van elkaar beoordeeld en gegund • Inschrijven kan op één van de percelen en/of beide percelen en beide percelen kunnen ook aan één opdrachtnemer gegund worden. De gemeente Aa en Hunze gaat een opdracht voor de aanbesteding van het onderhoud van de watergangen aanbesteden. Voor deze aanbesteding is gekozen voor twee percelen. Met betrekking tot het inschrijven gelden de volgende uitgangspunten: • De twee percelen zijn als volgt onderverdeeld (zie bijlage 9 Perceel indeling): o Perceel 1 Anloo Rolde o Perceel 2 Gasselte Gieten • De beide percelen worden afzonderlijk van elkaar beoordeeld en gegund • Inschrijven kan op één van de percelen en/of beide percelen en beide percelen kunnen ook aan één opdrachtnemer gegund worden.
Interne Kennung: 2025-010988
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft hier een openbare Europese procedure die bestaat uit twee percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Offerteaanvraag voor de Europese openbare aanbesteding Onderhoud Watergangen 2026-2029 Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 betreft de omgeving Anloo en Rolde, zie bijlage 9 Perceelindeling Perceel 1 betreft de omgeving Anloo en Rolde, zie bijlage 9 Perceelindeling De geraamde waarde betreft de waarde voor de eerste twee jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 18 mei 2026 tot en met 17 mei 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2) maal één (1) jaar. De overeenkomst wordt per perceel gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door alle betrokken partijen.
Los: LOT-0002
Titel: Offerteaanvraag voor de Europese openbare aanbesteding Onderhoud Watergangen 2026-2029 Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2 betreft de omgeving Gasselte en Gieten, zie bijlage 9 Perceel indeling Perceel 2 betreft de omgeving Gasselte en Gieten zie bijlage 9 Perceel indeling De geraamde waarde betreft de waarde voor de eerste twee jaar.
Interne Kennung: 2