See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie operatów szacunkowych, określających wartości nieruchomości z zasobu AMW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie operatów szacunkowych, w podziale na 9 części
Interne Kennung: BP-DZP.2610.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70331000 Wohngrundstücksdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Lokale mieszkalne – woj. małopolskie – do 2 szt.
Beschreibung: Część 1 – Lokale mieszkalne – woj. małopolskie – do 2 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Lokale mieszkalne - woj. śląskie – do 9 szt.
Beschreibung: Część 2 - Lokale mieszkalne - woj. śląskie – do 9 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Lokale mieszkalne - woj. łódzkie – do 9 szt.
Beschreibung: Część 3 - Lokale mieszkalne - woj. łódzkie – do 9 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Lokale mieszkalne - woj. świętokrzyskie – do 2 szt.
Beschreibung: Część 4 - Lokale mieszkalne - woj. świętokrzyskie – do 2 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Kraków - nieruchomości gruntowe niezabudowane - do 4 szt.
Beschreibung: Część 5 – Kraków - nieruchomości gruntowe niezabudowane - do 4 szt.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Woj. małopolskie - nieruchomości gruntowe niezabudowane - do 3 szt.
Beschreibung: Część 6 – Woj. małopolskie - nieruchomości gruntowe niezabudowane - do 3 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Lubliniec ul. Jana III Sobieskiego – nieruchomość gruntowa - dz. nr 410/5
Beschreibung: Część 7 - Lubliniec ul. Jana III Sobieskiego – nieruchomość gruntowa - dz. nr 410/5
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Kielce, ul. Szczepaniaka 27 – 2 nieruchomości lokalowe nr 1A i 2A
Beschreibung: Część 8 - Kielce, ul. Szczepaniaka 27 – 2 nieruchomości lokalowe nr 1A i 2A
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Kraków ul. Ułanów 41 – nieruchomość zabudowana
Beschreibung: Część 9 - Kraków ul. Ułanów 41 – nieruchomość zabudowana
Interne Kennung: Część 9