158844-2026 - Ergebnis
Polen – Herz-Kreislauf-Ausrüstung – Dostawa dla Kardiologii Inwazyjnej (dzierżaw aparatów) - sprzęt specjalistyczny, depozyt w tym zakresie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dla Kardiologii Inwazyjnej (dzierżaw aparatów) - sprzęt specjalistyczny, depozyt w tym zakresie
Beschreibung2. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 122 niepodzielne części, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
Vorherige Bekanntmachung794910-2025
Interne KennungNLZ.2025.271.74
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0060
TitelCzęść 60 Stent uwalniający lek platynowo/chromowy dedykowany do dużych naczyń
BeschreibungCzęść 60 Stent uwalniający lek platynowo/chromowy dedykowany do dużych naczyń
Interne KennungCzęść 60
LosLOT-0063
TitelCzęść 63 Cewniki balonowe uwalniające paklitaxel do restenozy w stencie Parametry graniczne odcinające:
BeschreibungCzęść 63 Cewniki balonowe uwalniające paklitaxel do restenozy w stencie Parametry graniczne odcinające:
Interne KennungCzęść 63
LosLOT-0064
TitelCzęść 64 Prowadniki rotablacyjne
BeschreibungCzęść 64 Prowadniki rotablacyjne
Interne KennungCzęść 64
LosLOT-0065
TitelCzęść 65 Cewnik do aterektomii rotacyjnej wraz z łącznikiem
BeschreibungCzęść 65 Cewnik do aterektomii rotacyjnej wraz z łącznikiem
Interne KennungCzęść 65
LosLOT-0066
TitelCzęść 66 Urządzenie do zamykania uszka lewego przedsionka o konstrukcji jednoczęściowej
BeschreibungCzęść 66 Urządzenie do zamykania uszka lewego przedsionka o konstrukcji jednoczęściowej
Interne KennungCzęść 66
LosLOT-0067
TitelCzęść 67 Urządzenie do zamykania uszka lewego przedsionka o konstrukcji jednoczęściowej
BeschreibungCzęść 67 Urządzenie do zamykania uszka lewego przedsionka o konstrukcji jednoczęściowej
Interne KennungCzęść 67
LosLOT-0068
TitelCzęść 68 System dostępu dla urządzenia do zamykania uszka lewego przedsionka
BeschreibungCzęść 68 System dostępu dla urządzenia do zamykania uszka lewego przedsionka
Interne KennungCzęść 68
LosLOT-0069
TitelCzęść 69 Protekcja dystalna
BeschreibungCzęść 69 Protekcja dystalna
Interne KennungCzęść 69
LosLOT-0070
TitelCzęść 70 Cewnik do diagnostyki obrazowej naczyń wieńcowych z głowicą 60 MHz
BeschreibungCzęść 70 Cewnik do diagnostyki obrazowej naczyń wieńcowych z głowicą 60 MHz
Interne KennungCzęść 70
LosLOT-0071
TitelCzęść 71 Optyczny prowadnik do pomiaru przezwężeniowego gradientu ciśnień FFR
BeschreibungCzęść 71 Optyczny prowadnik do pomiaru przezwężeniowego gradientu ciśnień FFR
Interne KennungCzęść 71
LosLOT-0072
TitelCzęść 72 Zestaw de re-entry do rekanalizacji (CTO) *
BeschreibungCzęść 72 Zestaw de re-entry do rekanalizacji (CTO) *
Interne KennungCzęść 72
LosLOT-0073
TitelCzęść 73 Cewniki do przedłużenia cewnika prowadzącego
BeschreibungCzęść 73 Cewniki do przedłużenia cewnika prowadzącego
Interne KennungCzęść 73
LosLOT-0074
TitelCzęść 74 Mikrocewnik
BeschreibungCzęść 74 Mikrocewnik
Interne KennungCzęść 74
LosLOT-0076
TitelCzęść 76 System mózgowej protekcji podczas zabiegów przezskórnych.
BeschreibungCzęść 76 System mózgowej protekcji podczas zabiegów przezskórnych.
Interne KennungCzęść 76
LosLOT-0077
TitelCzęść 77 Zestaw do naklucia trannseptalnego
BeschreibungCzęść 77 Zestaw do naklucia trannseptalnego
Interne KennungCzęść 77
LosLOT-0101
TitelCzęść 101 System do przezskórnej naprawy zastawki trójdzielnej
BeschreibungCzęść 101 System do przezskórnej naprawy zastawki trójdzielnej
Interne KennungCzęść 101
LosLOT-0102
TitelCzęść 102 Zestaw do przezskórnej naprawy zastawki mitralnej, z dostępu przezskórnego przez żyłę udową
BeschreibungCzęść 102 Zestaw do przezskórnej naprawy zastawki mitralnej, z dostępu przezskórnego przez żyłę udową
Interne KennungCzęść 102
LosLOT-0120
TitelCzęść 120 Pneumatyczny sterownik ręczny
BeschreibungCzęść 120 Pneumatyczny sterownik ręczny
Interne KennungCzęść 120