See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – Szpitale w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Malborku, Zadanie 2 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim. Zakres przedmiotu zamówienia: przygotowanie posiłków wraz z dostawą w ilościach wynikających z liczby żywionych pacjentów z uwzględnieniem wymogów Zamawiającego i zaleceń dietetycznych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – PIB. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 385421-2024
Interne Kennung: PCZ.ZP.10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie 1 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Malborku
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie 2 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim
Interne Kennung: Zadanie 2