See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: kompleksową dostawę energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów MSSW prze okres 12 – m-cy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów MSSW. I. Wymagania Zamawiającego: 1. Standardy i parametry jakościowe obsługi Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa energetycznego. 2. Brak możliwości zwiększenia umownej kwoty za MWh w trakcie trwania umowy. 3. Płatność za f-rę 30 dni od dnia wpływu prawidłowo wystawionej f-ry. 4. Okres obowiązywania umowy 12 m-cy. 5. Okres rozliczeniowy 1 miesięczny. 6. Dopuszczenie możliwości zmiany mocy umownych na każdym etapie trwania umowy. Wielkość zamówienia wg Załącznika nr 1 do SWZ Ilość zużycia energii (czynnej, biernej) podane w załączniku nr 1 do SWZ są ilościami szacunkowymi, w celu określenia wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości zamawianej energii elektrycznej oraz zmian mocy zamawianej w czasie realizacji umowy na warunkach określonych w umowie. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić bezwzględnie zapisy ustawy o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców
Interne Kennung: D-4/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powodem zastosowania procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz zachowanie ciągłości dostawy energii elektrycznej do szpitala.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie
Beschreibung: Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie