2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het adviseren over en het leveren, installeren en service verlenen van school- en kantoormeubilair ten behoeve van alle locaties van de SIMON Scholen. Daarnaast wenst Opdrachtgever ondersteuning op het beheer van het aanwezige meubilair. De doelstelling van de aan te besteden opdracht is het aangaan van een partnerschap met partij(en) die door middel van advisering over en levering van meubilair kunnen bijdragen aan een functionele, prettige en stimulerende leer- en werkomgeving voor zowel leerlingen als medewerkers van de SIMON Scholen, waarbij standaardisatie en eenheid op de locaties centraal staat. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. Opdrachtgever is verplicht om een maximale waarde van de raamovereenkomst vast te stellen. De waarde van de raamovereenkomst is door opdrachtgever, gelet op de totale looptijd van de raamovereenkomst en rekening houdend met toekomstige indexeringen en mogelijke groei van de organisatie, vastgesteld op een totaal van maximaal € 800.000. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de overeenkomst (voortijdig) beëindigd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1