See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid en Verzekeringen Auto voor de Gemeente Zaventem, OCMW Zaventem, AGB Zaventem en PZ Zaventem
Beschreibung: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid en Verzekeringen Auto voor de Gemeente Zaventem, OCMW Zaventem, AGB Zaventem en PZ Zaventem
Interne Kennung: PPP0GH-1828/6046/CAD/2026/001/IntZa/1828
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: CAD/2026/001/IntZa/1828_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen materiele schade
Beschreibung: Verzekeringen materiele schade
Interne Kennung: CAD/2026/001/IntZa/1828_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen aansprakelijkheid
Interne Kennung: CAD/2026/001/IntZa/1828_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen auto
Beschreibung: Verzekeringen auto
Interne Kennung: CAD/2026/001/IntZa/1828_4