159021-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Personenkraftwagen – Levering af operationel leasing af hybridbiler til Billund Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering af operationel leasing af hybridbiler til Billund Kommune
BeschreibungUdbuddet vedrører levering af 24 operationel leasede hybridbiler til Billund Kommune. Kontrakten omfatter operationel leasing, herunder fuld service og hente/bringe ordning af bilerne fra nærmere angivet adresse i Billund Kommune over kontraktperioden på 48 måneder
Interne Kennung663985
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOffentligt udbud af en kontrakt efter Udbudsloven.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungUdbuddet vedrører levering af 24 operationelt leasede hybridbiler til Billund Kommune. Kontrakten omfatter operationel leasing, herunder fuld service og hente/bringe ordning af bilerne fra nærmere angivet adresse i Billund Kommune over kontraktperioden på 48 måneder.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen