159023-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Hulp bij het huishouden 2025 Gemeenten Berg en Dal – Beuningen – Druten – Heumen – Mook en Middelaar – Wijchen
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hulp bij het huishouden 2025 Gemeenten Berg en Dal – Beuningen – Druten – Heumen – Mook en Middelaar – Wijchen
Beschreibung: De gemeenten Wijchen (Penvoerder) , Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen en Mook en Middelaar voeren gezamenlijk een aanbesteding hulp bij het huishouden uit door toepassing van een Sas-procedure. Doelstelling is het sluiten van nieuwe raamovereenkomsten per gemeente met ingangsdatum 1 juni 2025. Per gemeente wordt in de Offerteaanvraag de geschatte omvang in uren weergegeven
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Gemeente Berg en Dal
Beschreibung: Gemeente Berg en Dal
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomsten worden per afzonderlijke gemeente afgesloten en kunnen per gemeente na 4 jaar maximaal 2 maal 1 jaar worden verlengd
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Gemeente Beuningen
Beschreibung: Gemeente Beuningen
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Gemeente Druten
Beschreibung: Gemeente Druten
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Gemeente Heumen
Beschreibung: Gemeente Heumen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Gemeente Mook en Middelaar
Beschreibung: Gemeente Mook en Middelaar
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 Gemeente Wijchen
Beschreibung: Gemeente Wijchen
Interne Kennung: 6