2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizacja dokumentacji medycznej
Beschreibung: Digitalizacja dokumentacji medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Zał. nr 1 do SWZ - OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 54057-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, skraca termin składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Konieczność skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest nałożonym na Zamawiającego wymogiem dochowania harmonogramu realizacji i rozliczenia projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych i modernizacja infrastruktury informatycznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu” Projekt nr KPOD.07.03-IP.10-0033/25. Pomimo faktu, że Zamawiający zdecydował się na wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia przed zawarciem umowy o dofinansowanie projektu, wyznaczenie terminu składania ofert wynikającego z Pzp wiązać się będzie z istnieniem po stronie Zamawiającego ryzyka niezrealizowania projektu na warunkach określonych w harmonogramie, o którym mowa powyżej. Co za tym idzie, po stronie Zamawiającego istnieje obiektywna potrzeba uzasadniająca pilne udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30232000 Peripheriegeräte, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen