See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Śruta sojowa minimum 46%
Beschreibung: Śruta sojowa poekstrakcyjna Hi-Pro o zawartości białka minimum 46% w ilości 100 ton. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Śruta sojowa poekstrakcyjna o zawartości białka minimum 46% winna spełniać n/w parametry. Parametry fizyko-chemiczne: • wilgotność maksimum 12,5% • zawartość białka surowego minimum 46,0% • zawartość tłuszczu surowego minimum 1,0% • zawartość włókna surowego maksimum 4,0% Parametry jakościowe: • badanie obecności Salmonelli nieobecna w 25 g Zamawiający wymaga, aby komponenty białkowe, jakim jest śruta sojowa, charakteryzowały się niskim poziomem skażenia beztlenowymi laseczkami przetrwalnikującymi. Wynik badania potwierdzający obecność beztlenowych laseczek przetrwalnikujących w 0,0001 g, które zostanie zlecone przez Zamawiającego będzie skutkował zwrotem zakupionej partii towaru na koszt Sprzedającego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne
Vorherige Bekanntmachung: 694993-2024
Interne Kennung: 250/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001