2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie na terenie województwa małopolskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie na terenie województwa małopolskiego polegającej na: 1) stałej lub doraźnej ochronie fizycznej wraz z funkcjonowaniem grupy interwencyjnej; 2) asyście kluczy - otwieranie i zamykanie obiektów wymienionych w Załączniku nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia przez pracownika ochrony. Poza godzinami otwarcia/zamknięcia obiektu pracownik ochrony nie realizuje fizycznie czynności ochrony; 3) monitoringu systemu sygnalizacji włamania i napadu wraz z funkcjonowaniem grup interwencyjnych; 4) depozycie kluczy wraz z asystą przy otwieraniu i zamykaniu obiektów z ochroną 12 godzinną; 5) depozycie kluczy zapasowych oraz kluczy do tub depozytorów kluczy do obiektów z ochroną 24 godzinną oraz obiektów chronionych poprzez monitoring systemu sygnalizacji włamania i napadu (bez ochrony 12 godzinnej. Zamówienie podzielono na 4 (cztery) części. Wykaz obiektów, zakres oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w podziale na poszczególne części, został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Określone w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Świadczenie usług ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie na terenie województwa małopolskiego - część nr 1
Beschreibung: Wykaz obiektów, zakres oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.4.2026 - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w zakresie wskazanym w §1 ust. 1 umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Zamawiający wskazuje maksymalne liczby roboczogodzin dodatkowych usług ochrony osób i mienia oraz przyjazdów grup interwencyjnych dla tej części zamówienia: − 37 970 roboczogodzin świadczenia dodatkowych usług ochrony fizycznej, − 54 dodatkowych przyjazdów grupy interwencyjnej.
Los: LOT-0002
Titel: 2 Świadczenie usług ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie na terenie województwa małopolskiego - część nr 2
Beschreibung: Wykaz obiektów, zakres oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.4.2026 - część nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w zakresie wskazanym w §1 ust. 1 umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Zamawiający wskazuje maksymalne liczby roboczogodzin dodatkowych usług ochrony osób i mienia oraz przyjazdów grup interwencyjnych dla tej części zamówienia: − 7 315 roboczogodzin świadczenia dodatkowych usług ochrony fizycznej, − 21 dodatkowych przyjazdów grupy interwencyjnej.
Los: LOT-0003
Titel: 3 Świadczenie usług ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie na terenie województwa małopolskiego - część nr 3
Beschreibung: Wykaz obiektów, zakres oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.4.2026 - część nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w zakresie wskazanym w §1 ust. 1 umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Maksymalna liczba roboczogodzin dodatkowych usług ochrony osób i mienia oraz przyjazdów grup interwencyjnych: − 13 375 roboczogodzin świadczenia dodatkowych usług ochrony fizycznej, − 33 dodatkowych przyjazdów grupy interwencyjnej.
Los: LOT-0004
Titel: 4 Świadczenie usług ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie na terenie województwa małopolskiego - część nr 4
Beschreibung: Wykaz obiektów, zakres oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 4 został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.4.2026 - część nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w zakresie wskazanym w §1 ust. 1 umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Maksymalna liczba roboczogodzin dodatkowych usług ochrony osób i mienia oraz przyjazdów grup interwencyjnych: − 3 399 roboczogodzin świadczenia dodatkowych usług ochrony fizycznej, − 12 dodatkowych przyjazdów grupy interwencyjnej.