159106-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Druckereisoftwarepaket – Pořízení komplexní SW platformy určené pro správu tisku a digitalizaci dokumentů (Služby tiskového prostředí MO)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení komplexní SW platformy určené pro správu tisku a digitalizaci dokumentů (Služby tiskového prostředí MO)
BeschreibungDodávka zboží, a to pořízení komplexní SW platformy určené pro správu tisku a digitalizaci dokumentů (s funkcí OCR) včetně aplikace pro instalaci do integrovaného terminálu multifunkčního zařízení (embedded terminál) v takové míře, aby tato platforma dokázala splnit požadavky resortu MO na centralizovanou správu tiskového prostředí a skenování dokumentů včetně návrhu architektury celého tiskového řešení a technické podpory dodavatele i výrobce SW řešení s ohledem na specifické požadavky resortu MO včetně provádění technické podpory uvedeného Ř-SW.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensviz. ZD
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48970000 Druckereisoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001