2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwblok Audio - omroep voor nautische objecten
Beschreibung: Betreft het toevoegen van een omroepinstallatie en intercomtoestellen voor maximaal 30 nautische objecten. (maximaal 30 objecten x €65.000 per object)
Interne Kennung: 31152406.0043
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32360000 Gegensprechanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Bouwblok Audio – omroep voor nautische objecten maximaal 30 objecten x €65.000 per object
Interne Kennung: 1