2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Programmamanager fusie begeleiding ODAchterhoek en ODVeluwe
Beschreibung: Middels deze offerteaanvraag wordt u uitgenodigd een offerte in te dienen voor de openbare Europese aanbesteding 'Inhuur Programmamanager fusie begeleiding ODAchterhoek en ODVeluwe'. Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) wil namens Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) via deze openbare Europese aanbesteding met ingang van 1 juni 2026 een Programmamanager fusie begeleiding ODVeluwe en ODA contracteren. Achtergrond Op 17 december 2025 hebben de algemene besturen van Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) en Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) de intentie uitgesproken de volgende stap willen zetten in de samenwerking. Beide diensten willen samen te bouwen aan één stevige, robuuste omgevingsdienst voor de Achterhoek en de Veluwe. Wij zoeken één (1) kandidaat vanaf 1 juni 2026 tot uiterlijk december 2029. Tijdbesteding: 16 à 24 uur per week, afhankelijk van specifieke piekmomenten in het proces. De opdracht wordt in eerste instantie verstrekt voor de duur van zeven (7) maanden, met een optie deze drie (3) maal voor één (1) jaar te verlengen. Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op deze opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Omgevingsdienst Veluwe mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op deze opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct leiding en toezicht van Omgevingsdienst Veluwe. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). Omgevingsdienst Veluwe merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is (ongeacht of dit een eenmanszaak of een BV is). Het Programma van Eisen én het Programma van Wensen dient u (in) te vullen. Aanbieders kunnen inschrijven en in aanmerking komen voor gunning, mits óók voldaan is aan beantwoording van álle vragen uit de vragenlijsten waaronder: Voorwaarden en Bepalingen UEA en gunningscriteria Selectie en gunning De twee (2) als hoogst gerankte winnaars uit de voorselectie voor het selectiegesprek in aanmerking. Prijs/Kwaliteit Voor de functie vragen we een uurtarief/bandbreedte uit. Inschrijvers dienen één uurtarief in het tabblad 'Prijslijst' op te voeren. Gunning van de opdracht vindt plaats op basis van de beste Prijs-Kwaliteitsverhouding. Beoordelingskader Prijs Kwaliteit
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0000