159212-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa sprzętu komputerowego wraz z jego montażem, konfiguracją, szkoleniem personelu Zamawiającego i usługą wsparcia po wdrożeniu (UTM)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z jego montażem, konfiguracją, szkoleniem personelu Zamawiającego i usługą wsparcia po wdrożeniu (UTM)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu komputerowego wraz z jego montażem, konfiguracją, szkoleniem personelu Zamawiającego i usługą wsparcia po wdrożeniu: 1) 2 szt. urządzenia UTM do centrali Zamawiającego. Urządzenia mają pracować w formie klastra UTM zwane dalej zamiennie UTM DUŻE, 2) 3 szt. urządzenia UTM po jednym do każdego oddziału Zamawiającego. Urządzania zwane dalej zamiennie UTM MAŁE . 3) 2 szt. przełącznika sieciowego do centrali Zamawiającego. Urządzenia mają pracować w formie klastra switch zwane dalej zamiennie klastrem SWITCH. 2. Wykonawca przeszkoli personel Zamawiającego z obsługi dostarczanego rozwiązania (5 osób w co najmniej 2 grupach). 3. Po wdrożeniu Wykonawca zapewnia wsparcie dla Zamawiającego w użytkowaniu rozwiązania w ilości co najmniej 50 godzin przez okres 4 lat. 1. Zamawiający posiada 4 lokalizacje: 1) Centrala ul. Gdańska 6, 2) oddział nr 1 ul. Zblewska 18 3) oddział nr 2 ul. Zblewska 18 4) oddział nr 3 ul. Traugutta 56. 2. Każda lokalizacja ma zainstalowaną usługę dostępu do Internetu i usługi te są utrzymywane przez Zamawiającego. 3. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia dostarczy, zainstaluje, skonfiguruje, przetestuje i potwierdzi z Zamawiającym poprawne funkcjonowanie rozwiązania złożonego z: - 2 urządzeń UTM DUŻE w centrali Zamawiającego w formie klastra UTM, - 3 urządzeń UTM MAŁE w oddziałach Zamawiającego. - 2 urządzeń przełącznik sieciowy w centrali Zamawiającego w formie klastra SWITCH 4. Wymagania względem urządzeń UTM DUŻE, UTM MAŁE i przełącznik sieciowy w formie klastra SWITCH w załączeniu. 5. Instalacja i wdrożenie rozwiązania ma odwzorować konfigurację funkcjonującą obecnie u Zamawiającego, tj. połączenie wszystkich urządzeń sieciowych Zamawiającego we wszystkich jednostkach w warstwie drugiej modelu OSI z MTU na poziomie nie niższym niż 1472 bajtów. Topologia połączeń do wdrożenia w załączeniu. 6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia:  Wszelkie prace powodujące przerwy w działaniu połączeń sieciowych dłuższe niż 30 minut (lokalnych, zewnętrznych i międzyjednostkowych) muszą być realizowane poza standardowymi godzinami pracy Zamawiającego. Standardowe godziny pracy Zamawiającego to: poniedziałek, wtorek, czwartek 7:30-15:30, środa 7:30-17:00, piątek 7:30-14:00  Dostarczany klaster UTM w centrali Zamawiającego musi działać co najmniej w trybie aktywno - pasywnym (failover), tzn. kompletna konfiguracja sieciowa musi istnieć na obu węzłach klastra i w przypadku awarii głównego węzła (master) działanie przejmie węzeł zapasowy (slave/backup). Przełączenie węzłów musi odbywać się bezprzerwowo dla użytkowników pracujących w sieci Zamawiającego.  Dostarczany klaster SWITCH w centrali Zamawiającego musi działać co najmniej w trybie aktywno - pasywnym (failover), tzn. kompletna konfiguracja sieciowa musi istnieć na obu węzłach klastra i w przypadku awarii głównego węzła (master) działanie przejmie węzeł zapasowy (slave/backup). Przełączenie węzłów musi odbywać się bezprzerwowo dla użytkowników pracujących w sieci Zamawiającego.  Wykonawca odtworzy konfigurację reguł i polityk istniejących zapór sieciowych Zamawiającego na wdrażanym rozwiązaniu. Zamawiający posiada rozwiązania Endian Firewall Community z pełnym dostępem konfiguracyjnym.  Wykonawca odtworzy konfigurację reguł i polityk istniejących przełączników sieciowych Zamawiającego na wdrażanym rozwiązaniu. Zamawiający posiada rozwiązania zarządzalne tp-link z pełnym dostępem konfiguracyjnym.  Dostarczany klaster SWITCH w centrali Zamawiającego musi być połączony z rdzeniem sieci z prędkością 10Gb. Konfiguracja klastra SWITCH dostosowana do środowiska Zamawiającego należy do obowiązków Wykonawcy.  Połączenie oddziałów poprzez sieć Internet musi być szyfrowane.  Wykonawca przeszkoli personel Zamawiającego z obsługi dostarczanego rozwiązania (5 osób w co najmniej 2 grupach). Zakres szkolenia w załączeniu.  Po wdrożeniu Wykonawca zapewnia wsparcie dla Zamawiającego w użytkowaniu rozwiązania w ilości co najmniej 50 godzin do wykorzystania przez okres 4 lat Ze względu na ograniczoną liczbę znaków pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 14412-2025
Interne Kennung: RZP.271.23.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 48220000 Internet- und Intranet-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001