159255-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Modernizacja i doposażenie infrastruktury kardiologicznej SPZZOZ w Nisku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i doposażenie infrastruktury kardiologicznej SPZZOZ w Nisku
Beschreibung: Zakup sprzętu medycznego wraz z z wyposażeniem dla oddziału wewnętrznego oraz poradni kardiologicznej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku w ramach projektu „Modernizacja i doposażenie infrastruktury kardiologicznej SPZZOZ w Nisku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki zamówienia określone zostały w SWZ.
Interne Kennung: Z.II.260.009.Zp.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa sprzętu medycznego (dwóch echokardiografów) wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 1. Dostawa sprzętu medycznego (dwóch echokardiografów) wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Dostawa sprzętu medycznego (kardiologicznego) wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Pakiet 2. Dostawa sprzętu medycznego (kardiologicznego) wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Dostawa sprzętu medycznego (defibrylatora) wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Beschreibung: Pakiet 3. Dostawa sprzętu medycznego (defibrylatora) wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator