159338-2025 - Wettbewerb
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja dobrowolnego programu grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Zamawiających oraz członków ich rodzin, zapewnienie realizacji oraz pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych gwarantowanych w ramach umowy dla jej uczestników.
Interne KennungDobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.