159349-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – Rámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka a koordinátora BOZP pro stavby GREEN BOOK 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka a koordinátora BOZP pro stavby GREEN BOOK 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung01PU-005992
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungNa základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, bez limitu stavebních nákladů staveb, ke kterým se služby vztahují.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.