159381-2026 - Wettbewerb
Polen – Einsammeln von kommunalem Müll – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1. 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ul. Wspólnej 1 o kodach: • ex 19 05 03 - część nr 1 • 16 01 03 - część nr 2 Odpady posiadają postać stałą i są luzem. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung4/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
LosLOT-0005
Titel1.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • ex 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytworzony z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie - w szacunkowej ilości 5 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie ex 19 05 03 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung4.1/ZP/2026
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
LosLOT-0006
Titel2.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Kołobrzegu przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 16 01 03 – zużyte opony - w szacunkowej ilości 150 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 16 01 03 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung4.2/ZP/2026