See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ręczne i mechaniczne oczyszczanie miasta Krakowa z podziałem na części – część 2 (Rejon 2, Rejon 5-1, Rejon 5-2, Rejon 5-3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ręcznego i mechanicznego oczyszczania miasta Krakowa z podziałem na części - część 2 (Rejon 2, Rejon 5-1, Rejon 5-2, Rejon 5-3). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 a) i 2 b) do zaproszenia do negocjacji. 3. Termin realizacji zadania od dnia 01.12.2024 r. do 28.02.2025 r.
Interne Kennung: TZ/TT/32/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001