See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf- aanschaf leermiddelen
Beschreibung: Openbaar Onderwijs Groningen wenst leermiddelen in te kopen voor de schooljaren 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 en 2029-2030 en daartoe middels een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging met diverse uitgevers raamovereenkomsten te sluiten. De netto opdrachtwaarde voor Leermiddelen VO was de afgelopen drie jaren gemiddeld, circa: € 1.650.000,00 exclusief BTW per jaar. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om een globaal beeld te geven van de omvang. Zie voor een onderbouwing van de gekozen procedure de bijgevoegde Motivatie.
Interne Kennung: VT-20260302
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noordhoff Uitgevers B.V.
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van Noordhoff Uitgevers B.V.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Malmberg B.V.
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van Malmberg B.V.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ThiemeMeulenhoff B.V.
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van ThiemeMeulenhoff B.V.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Koninklijke Boom uitgevers
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en het in gezamenlijkheid (door)ontwikkelen van lesmethoden en leermiddelen van Koninklijke Boom uitgevers.
Interne Kennung: 4
159401-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: VT-20260302
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Noordhoff Uitgevers B.V.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Malmberg B.V.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ThiemeMeulenhoff B.V.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Koninklijke Boom uitgevers
Interne identificatiecode: 4