See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu. Nr sprawy 2/2PN/2026.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety) od 1 od 217.
Interne Kennung: 2/2PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0217
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: 2/2PN/2026-1
Los: LOT-0218
Titel: Pakiet Nr 2
Interne Kennung: 2/2PN/2026-2
Los: LOT-0219
Titel: Pakiet Nr 3
Interne Kennung: 2/2PN/2026-3
Los: LOT-0220
Titel: Pakiet Nr 4
Interne Kennung: 2/2PN/2026-4
Los: LOT-0221
Titel: Pakiet Nr 5
Interne Kennung: 2/2PN/2026-5
Los: LOT-0222
Titel: Pakiet Nr 6
Interne Kennung: 2/2PN/2026-6
Los: LOT-0223
Titel: Pakiet Nr 7
Interne Kennung: 2/2PN/2026-7
Los: LOT-0224
Titel: Pakiet Nr 8
Interne Kennung: 2/2PN/2026-8
Los: LOT-0225
Titel: Pakiet Nr 9
Interne Kennung: 2/2PN/2026-9
Los: LOT-0226
Titel: Pakiet Nr 10
Interne Kennung: 2/2PN/2026-10
Los: LOT-0227
Titel: Pakiet Nr 11
Interne Kennung: 2/2PN/2026-11
Los: LOT-0228
Titel: Pakiet Nr 12
Interne Kennung: 2/2PN/2026-12
Los: LOT-0229
Titel: Pakiet Nr 13
Interne Kennung: 2/2PN/2026-13
Los: LOT-0230
Titel: Pakiet Nr 14
Interne Kennung: 2/2PN/2026-14
Los: LOT-0231
Titel: Pakiet Nr 15
Interne Kennung: 2/2PN/2026-15
Los: LOT-0232
Titel: Pakiet Nr 16
Interne Kennung: 2/2PN/2026-16
Los: LOT-0233
Titel: Pakiet Nr 17
Interne Kennung: 2/2PN/2026-17
Los: LOT-0234
Titel: Pakiet Nr 18
Interne Kennung: 2/2PN/2026-18
Los: LOT-0235
Titel: Pakiet Nr 19
Interne Kennung: 2/2PN/2026-19
Los: LOT-0236
Titel: Pakiet Nr 20
Interne Kennung: 2/2PN/2026-20
Los: LOT-0237
Titel: Pakiet Nr 21
Interne Kennung: 2/2PN/2026-21
Los: LOT-0238
Titel: Pakiet Nr 22
Interne Kennung: 2/2PN/2026-22
Los: LOT-0239
Titel: Pakiet Nr 23
Interne Kennung: 2/2PN/2026-23
Los: LOT-0240
Titel: Pakiet Nr 24
Interne Kennung: 2/2PN/2026-24
Los: LOT-0241
Titel: Pakiet Nr 25
Interne Kennung: 2/2PN/2026-25
Los: LOT-0242
Titel: Pakiet Nr 26
Interne Kennung: 2/2PN/2026-26
Los: LOT-0243
Titel: Pakiet Nr 27
Interne Kennung: 2/2PN/2026-27
Los: LOT-0244
Titel: Pakiet Nr 28
Interne Kennung: 2/2PN/2026-28
Los: LOT-0245
Titel: Pakiet Nr 29
Interne Kennung: 2/2PN/2026-29
Los: LOT-0246
Titel: Pakiet Nr 30
Interne Kennung: 2/2PN/2026-30
Los: LOT-0247
Titel: Pakiet Nr 31
Interne Kennung: 2/2PN/2026-31
Los: LOT-0248
Titel: Pakiet Nr 32
Interne Kennung: 2/2PN/2026-32
Los: LOT-0249
Titel: Pakiet Nr 33
Interne Kennung: 2/2PN/2026-33
Los: LOT-0250
Titel: Pakiet Nr 34
Interne Kennung: 2/2PN/2026-34
Los: LOT-0251
Titel: Pakiet Nr 35
Interne Kennung: 2/2PN/2026-35
Los: LOT-0252
Titel: Pakiet Nr 36
Interne Kennung: 2/2PN/2026-36
Los: LOT-0253
Titel: Pakiet Nr 37
Interne Kennung: 2/2PN/2026-37
Los: LOT-0254
Titel: Pakiet Nr 38
Interne Kennung: 2/2PN/2026-38
Los: LOT-0255
Titel: Pakiet Nr 39
Interne Kennung: 2/2PN/2026-39
Los: LOT-0256
Titel: Pakiet Nr 40
Interne Kennung: 2/2PN/2026-40
Los: LOT-0257
Titel: Pakiet Nr 41
Interne Kennung: 2/2PN/2026-41
Los: LOT-0258
Titel: Pakiet Nr 42
Interne Kennung: 2/2PN/2026-42
Los: LOT-0259
Titel: Pakiet Nr 43
Interne Kennung: 2/2PN/2026-43
Los: LOT-0260
Titel: Pakiet Nr 44
Interne Kennung: 2/2PN/2026-44
Los: LOT-0261
Titel: Pakiet Nr 45
Interne Kennung: 2/2PN/2026-45
Los: LOT-0262
Titel: Pakiet Nr 46
Interne Kennung: 2/2PN/2026-46
Los: LOT-0263
Titel: Pakiet Nr 47
Interne Kennung: 2/2PN/2026-47
Los: LOT-0264
Titel: Pakiet Nr 48
Interne Kennung: 2/2PN/2026-48
Los: LOT-0265
Titel: Pakiet Nr 49
Interne Kennung: 2/2PN/2026-49
Los: LOT-0266
Titel: Pakiet Nr 50
Interne Kennung: 2/2PN/2026-50
Los: LOT-0267
Titel: Pakiet Nr 51
Interne Kennung: 2/2PN/2026-51
Los: LOT-0268
Titel: Pakiet Nr 52
Interne Kennung: 2/2PN/2026-52
Los: LOT-0269
Titel: Pakiet Nr 53
Interne Kennung: 2/2PN/2026-53
Los: LOT-0270
Titel: Pakiet Nr 54
Interne Kennung: 2/2PN/2026-54
Los: LOT-0271
Titel: Pakiet Nr 55
Interne Kennung: 2/2PN/2026-55
Los: LOT-0272
Titel: Pakiet Nr 56
Interne Kennung: 2/2PN/2026-56
Los: LOT-0273
Titel: Pakiet Nr 57
Interne Kennung: 2/2PN/2026-57
Los: LOT-0274
Titel: Pakiet Nr 58
Interne Kennung: 2/2PN/2026-58
Los: LOT-0275
Titel: Pakiet Nr 59
Interne Kennung: 2/2PN/2026-59
Los: LOT-0276
Titel: Pakiet Nr 60
Interne Kennung: 2/2PN/2026-60
Los: LOT-0277
Titel: Pakiet Nr 61
Interne Kennung: 2/2PN/2026-61
Los: LOT-0278
Titel: Pakiet Nr 62
Interne Kennung: 2/2PN/2026-62
Los: LOT-0279
Titel: Pakiet Nr 63
Interne Kennung: 2/2PN/2026-63
Los: LOT-0280
Titel: Pakiet Nr 64
Interne Kennung: 2/2PN/2026-64
Los: LOT-0281
Titel: Pakiet Nr 65
Interne Kennung: 2/2PN/2026-65
Los: LOT-0282
Titel: Pakiet Nr 66
Interne Kennung: 2/2PN/2026-66
Los: LOT-0283
Titel: Pakiet Nr 67
Interne Kennung: 2/2PN/2026-67
Los: LOT-0284
Titel: Pakiet Nr 68
Interne Kennung: 2/2PN/2026-68
Los: LOT-0285
Titel: Pakiet Nr 69
Interne Kennung: 2/2PN/2026-69
Los: LOT-0286
Titel: Pakiet Nr 70
Interne Kennung: 2/2PN/2026-70
Los: LOT-0287
Titel: Pakiet Nr 71
Interne Kennung: 2/2PN/2026-71
Los: LOT-0288
Titel: Pakiet Nr 72
Interne Kennung: 2/2PN/2026-72
Los: LOT-0289
Titel: Pakiet Nr 73
Interne Kennung: 2/2PN/2026-73
Los: LOT-0290
Titel: Pakiet Nr 74
Interne Kennung: 2/2PN/2026-74
Los: LOT-0291
Titel: Pakiet Nr 75
Interne Kennung: 2/2PN/2026-75
Los: LOT-0292
Titel: Pakiet Nr 76
Interne Kennung: 2/2PN/2026-76
Los: LOT-0293
Titel: Pakiet Nr 77
Interne Kennung: 2/2PN/2026-77
Los: LOT-0294
Titel: Pakiet Nr 78
Interne Kennung: 2/2PN/2026-78
Los: LOT-0295
Titel: Pakiet Nr 79
Interne Kennung: 2/2PN/2026-79
Los: LOT-0296
Titel: Pakiet Nr 80
Interne Kennung: 2/2PN/2026-80
Los: LOT-0297
Titel: Pakiet Nr 81
Interne Kennung: 2/2PN/2026-81
Los: LOT-0298
Titel: Pakiet Nr 82
Interne Kennung: 2/2PN/2026-82
Los: LOT-0299
Titel: Pakiet Nr 83
Interne Kennung: 2/2PN/2026-83
Los: LOT-0300
Titel: Pakiet Nr 84
Interne Kennung: 2/2PN/2026-84
Los: LOT-0301
Titel: Pakiet Nr 85
Interne Kennung: 2/2PN/2026-85
Los: LOT-0302
Titel: Pakiet Nr 86
Interne Kennung: 2/2PN/2026-86
Los: LOT-0303
Titel: Pakiet Nr 87
Interne Kennung: 2/2PN/2026-87
Los: LOT-0304
Titel: Pakiet Nr 88
Interne Kennung: 2/2PN/2026-88
Los: LOT-0305
Titel: Pakiet Nr 89
Interne Kennung: 2/2PN/2026-89
Los: LOT-0306
Titel: Pakiet Nr 90
Interne Kennung: 2/2PN/2026-90
Los: LOT-0307
Titel: Pakiet Nr 91
Interne Kennung: 2/2PN/2026-91
Los: LOT-0308
Titel: Pakiet Nr 92
Interne Kennung: 2/2PN/2026-92
Los: LOT-0309
Titel: Pakiet Nr 93
Interne Kennung: 2/2PN/2026-93
Los: LOT-0310
Titel: Pakiet Nr 94
Interne Kennung: 2/2PN/2026-94
Los: LOT-0311
Titel: Pakiet Nr 95
Interne Kennung: 2/2PN/2026-95
Los: LOT-0312
Titel: Pakiet Nr 96
Interne Kennung: 2/2PN/2026-96
Los: LOT-0313
Titel: Pakiet Nr 97
Interne Kennung: 2/2PN/2026-97
Los: LOT-0314
Titel: Pakiet Nr 98
Interne Kennung: 2/2PN/2026-98
Los: LOT-0315
Titel: Pakiet Nr 99
Interne Kennung: 2/2PN/2026-99
Los: LOT-0316
Titel: Pakiet Nr 100
Interne Kennung: 2/2PN/2026-100
Los: LOT-0317
Titel: Pakiet Nr 101
Interne Kennung: 2/2PN/2026-101
Los: LOT-0318
Titel: Pakiet Nr 102
Interne Kennung: 2/2PN/2026-102
Los: LOT-0319
Titel: Pakiet Nr 103
Interne Kennung: 2/2PN/2026-103
Los: LOT-0320
Titel: Pakiet Nr 104
Interne Kennung: 2/2PN/2026-104
Los: LOT-0321
Titel: Pakiet Nr 105
Interne Kennung: 2/2PN/2026-105
Los: LOT-0322
Titel: Pakiet Nr 106
Interne Kennung: 2/2PN/2026-106
Los: LOT-0323
Titel: Pakiet Nr 107
Interne Kennung: 2/2PN/2026-107
Los: LOT-0324
Titel: Pakiet Nr 108
Interne Kennung: 2/2PN/2026-108
Los: LOT-0325
Titel: Pakiet Nr 109
Interne Kennung: 2/2PN/2026-109
Los: LOT-0326
Titel: Pakiet Nr 110
Interne Kennung: 2/2PN/2026-110
Los: LOT-0327
Titel: Pakiet Nr 111
Interne Kennung: 2/2PN/2026-111
Los: LOT-0328
Titel: Pakiet Nr 112
Interne Kennung: 2/2PN/2026-112
Los: LOT-0329
Titel: Pakiet Nr 113
Interne Kennung: 2/2PN/2026-113
Los: LOT-0330
Titel: Pakiet Nr 114
Interne Kennung: 2/2PN/2026-114
Los: LOT-0331
Titel: Pakiet Nr 115
Interne Kennung: 2/2PN/2026-115
Los: LOT-0332
Titel: Pakiet Nr 116
Interne Kennung: 2/2PN/2026-116
Los: LOT-0333
Titel: Pakiet Nr 117
Interne Kennung: 2/2PN/2026-117
Los: LOT-0334
Titel: Pakiet Nr 118
Interne Kennung: 2/2PN/2026-118
Los: LOT-0335
Titel: Pakiet Nr 119
Interne Kennung: 2/2PN/2026-119
Los: LOT-0336
Titel: Pakiet Nr 120
Interne Kennung: 2/2PN/2026-120
Los: LOT-0337
Titel: Pakiet Nr 121
Interne Kennung: 2/2PN/2026-121
Los: LOT-0338
Titel: Pakiet Nr 122
Interne Kennung: 2/2PN/2026-122
Los: LOT-0339
Titel: Pakiet Nr 123
Interne Kennung: 2/2PN/2026-123
Los: LOT-0340
Titel: Pakiet Nr 124
Interne Kennung: 2/2PN/2026-124
Los: LOT-0341
Titel: Pakiet Nr 125
Interne Kennung: 2/2PN/2026-125
Los: LOT-0342
Titel: Pakiet Nr 126
Interne Kennung: 2/2PN/2026-126
Los: LOT-0343
Titel: Pakiet Nr 127
Interne Kennung: 2/2PN/2026-127
Los: LOT-0344
Titel: Pakiet Nr 128
Interne Kennung: 2/2PN/2026-128
Los: LOT-0345
Titel: Pakiet Nr 129
Interne Kennung: 2/2PN/2026-129
Los: LOT-0346
Titel: Pakiet Nr 130
Interne Kennung: 2/2PN/2026-130
Los: LOT-0347
Titel: Pakiet Nr 131
Interne Kennung: 2/2PN/2026-131
Los: LOT-0348
Titel: Pakiet Nr 132
Interne Kennung: 2/2PN/2026-132
Los: LOT-0349
Titel: Pakiet Nr 133
Interne Kennung: 2/2PN/2026-133
Los: LOT-0350
Titel: Pakiet Nr 134
Interne Kennung: 2/2PN/2026-134
Los: LOT-0351
Titel: Pakiet Nr 135
Interne Kennung: 2/2PN/2026-135
Los: LOT-0352
Titel: Pakiet Nr 136
Interne Kennung: 2/2PN/2026-136
Los: LOT-0353
Titel: Pakiet Nr 137
Interne Kennung: 2/2PN/2026-137
Los: LOT-0354
Titel: Pakiet Nr 138
Interne Kennung: 2/2PN/2026-138
Los: LOT-0355
Titel: Pakiet Nr 139
Interne Kennung: 2/2PN/2026-139
Los: LOT-0356
Titel: Pakiet Nr 140
Interne Kennung: 2/2PN/2026-140
Los: LOT-0357
Titel: Pakiet Nr 141
Interne Kennung: 2/2PN/2026-141
Los: LOT-0358
Titel: Pakiet Nr 142
Interne Kennung: 2/2PN/2026-142
Los: LOT-0359
Titel: Pakiet Nr 143
Interne Kennung: 2/2PN/2026-143
Los: LOT-0360
Titel: Pakiet Nr 144
Interne Kennung: 2/2PN/2026-144
Los: LOT-0361
Titel: Pakiet Nr 145
Interne Kennung: 2/2PN/2026-145
Los: LOT-0362
Titel: Pakiet Nr 146
Interne Kennung: 2/2PN/2026-146
Los: LOT-0363
Titel: Pakiet Nr 147
Interne Kennung: 2/2PN/2026-147
Los: LOT-0364
Titel: Pakiet Nr 148
Interne Kennung: 2/2PN/2026-148
Los: LOT-0365
Titel: Pakiet Nr 149
Interne Kennung: 2/2PN/2026-149
Los: LOT-0366
Titel: Pakiet Nr 150
Interne Kennung: 2/2PN/2026-150
Los: LOT-0367
Titel: Pakiet Nr 151
Interne Kennung: 2/2PN/2026-151
Los: LOT-0368
Titel: Pakiet Nr 152
Interne Kennung: 2/2PN/2026-152
Los: LOT-0369
Titel: Pakiet Nr 153
Interne Kennung: 2/2PN/2026-153
Los: LOT-0370
Titel: Pakiet Nr 154
Interne Kennung: 2/2PN/2026-154
Los: LOT-0371
Titel: Pakiet Nr 155
Interne Kennung: 2/2PN/2026-155
Los: LOT-0372
Titel: Pakiet Nr 156
Interne Kennung: 2/2PN/2026-156
Los: LOT-0373
Titel: Pakiet Nr 157
Interne Kennung: 2/2PN/2026-157
Los: LOT-0374
Titel: Pakiet Nr 158
Interne Kennung: 2/2PN/2026-158
Los: LOT-0375
Titel: Pakiet Nr 159
Interne Kennung: 2/2PN/2026-159
Los: LOT-0376
Titel: Pakiet Nr 160
Interne Kennung: 2/2PN/2026-160
Los: LOT-0377
Titel: Pakiet Nr 161
Interne Kennung: 2/2PN/2026-161
Los: LOT-0378
Titel: Pakiet Nr 162
Interne Kennung: 2/2PN/2026-162
Los: LOT-0379
Titel: Pakiet Nr 163
Interne Kennung: 2/2PN/2026-163
Los: LOT-0380
Titel: Pakiet Nr 164
Interne Kennung: 2/2PN/2026-164
Los: LOT-0381
Titel: Pakiet Nr 165
Interne Kennung: 2/2PN/2026-165
Los: LOT-0382
Titel: Pakiet Nr 166
Interne Kennung: 2/2PN/2026-166
Los: LOT-0383
Titel: Pakiet Nr 167
Interne Kennung: 2/2PN/2026-167
Los: LOT-0384
Titel: Pakiet Nr 168
Interne Kennung: 2/2PN/2026-168
Los: LOT-0385
Titel: Pakiet Nr 169
Interne Kennung: 2/2PN/2026-169
Los: LOT-0386
Titel: Pakiet Nr 170
Interne Kennung: 2/2PN/2026-170
Los: LOT-0387
Titel: Pakiet Nr 171
Interne Kennung: 2/2PN/2026-171
Los: LOT-0388
Titel: Pakiet Nr 172
Interne Kennung: 2/2PN/2026-172
Los: LOT-0389
Titel: Pakiet Nr 173
Interne Kennung: 2/2PN/2026-173
Los: LOT-0390
Titel: Pakiet Nr 174
Interne Kennung: 2/2PN/2026-174
Los: LOT-0391
Titel: Pakiet Nr 175
Interne Kennung: 2/2PN/2026-175
Los: LOT-0392
Titel: Pakiet Nr 176
Interne Kennung: 2/2PN/2026-176
Los: LOT-0393
Titel: Pakiet Nr 177
Interne Kennung: 2/2PN/2026-177
Los: LOT-0394
Titel: Pakiet Nr 178
Interne Kennung: 2/2PN/2026-178
Los: LOT-0395
Titel: Pakiet Nr 179
Interne Kennung: 2/2PN/2026-179
Los: LOT-0396
Titel: Pakiet Nr 180
Interne Kennung: 2/2PN/2026-180
Los: LOT-0397
Titel: Pakiet Nr 181
Interne Kennung: 2/2PN/2026-181
Los: LOT-0398
Titel: Pakiet Nr 182
Interne Kennung: 2/2PN/2026-182
Los: LOT-0399
Titel: Pakiet Nr 183
Interne Kennung: 2/2PN/2026-183
Los: LOT-0400
Titel: Pakiet Nr 184
Interne Kennung: 2/2PN/2026-184
Los: LOT-0401
Titel: Pakiet Nr 185
Interne Kennung: 2/2PN/2026-185
Los: LOT-0402
Titel: Pakiet Nr 186
Interne Kennung: 2/2PN/2026-186
Los: LOT-0403
Titel: Pakiet Nr 187
Interne Kennung: 2/2PN/2026-187
Los: LOT-0404
Titel: Pakiet Nr 188
Interne Kennung: 2/2PN/2026-188
Los: LOT-0405
Titel: Pakiet Nr 189
Interne Kennung: 2/2PN/2026-189
Los: LOT-0406
Titel: Pakiet Nr 190
Interne Kennung: 2/2PN/2026-190
Los: LOT-0407
Titel: Pakiet Nr 191
Interne Kennung: 2/2PN/2026-191
Los: LOT-0408
Titel: Pakiet Nr 192
Interne Kennung: 2/2PN/2026-192
Los: LOT-0409
Titel: Pakiet Nr 193
Interne Kennung: 2/2PN/2026-193
Los: LOT-0410
Titel: Pakiet Nr 194
Interne Kennung: 2/2PN/2026-194
Los: LOT-0411
Titel: Pakiet Nr 195
Interne Kennung: 2/2PN/2026-195
Los: LOT-0412
Titel: Pakiet Nr 196
Interne Kennung: 2/2PN/2026-196
Los: LOT-0413
Titel: Pakiet Nr 197
Interne Kennung: 2/2PN/2026-197
Los: LOT-0414
Titel: Pakiet Nr 198
Interne Kennung: 2/2PN/2026-198
Los: LOT-0415
Titel: Pakiet Nr 199
Interne Kennung: 2/2PN/2026-199
Los: LOT-0416
Titel: Pakiet Nr 200
Interne Kennung: 2/2PN/2026-200
Los: LOT-0417
Titel: Pakiet Nr 201
Interne Kennung: 2/2PN/2026-201
Los: LOT-0418
Titel: Pakiet Nr 202
Interne Kennung: 2/2PN/2026-202
Los: LOT-0419
Titel: Pakiet Nr 203
Interne Kennung: 2/2PN/2026-203
Los: LOT-0420
Titel: Pakiet Nr 204
Interne Kennung: 2/2PN/2026-204
Los: LOT-0421
Titel: Pakiet Nr 205
Interne Kennung: 2/2PN/2026-205
Los: LOT-0422
Titel: Pakiet Nr 206
Interne Kennung: 2/2PN/2026-206
Los: LOT-0423
Titel: Pakiet Nr 207
Interne Kennung: 2/2PN/2026-207
Los: LOT-0424
Titel: Pakiet Nr 208
Interne Kennung: 2/2PN/2026-208
Los: LOT-0425
Titel: Pakiet Nr 209
Interne Kennung: 2/2PN/2026-209
Los: LOT-0426
Titel: Pakiet Nr 210
Interne Kennung: 2/2PN/2026-210
Los: LOT-0427
Titel: Pakiet Nr 211
Interne Kennung: 2/2PN/2026-211
Los: LOT-0428
Titel: Pakiet Nr 212
Interne Kennung: 2/2PN/2026-212
Los: LOT-0429
Titel: Pakiet Nr 213
Interne Kennung: 2/2PN/2026-213
Los: LOT-0430
Titel: Pakiet Nr 214
Interne Kennung: 2/2PN/2026-214
Los: LOT-0431
Titel: Pakiet Nr 215
Interne Kennung: 2/2PN/2026-215
Los: LOT-0432
Titel: Pakiet Nr 216
Interne Kennung: 2/2PN/2026-216
Los: LOT-0433
Titel: Pakiet Nr 217
Interne Kennung: 2/2PN/2026-217