159553-2025 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - powtórka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - powtórka
BeschreibungUsługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - powtórka
Interne KennungSZW/DZP/11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCałodobowa usługa transportu sanitarnego (T) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca i sanitariusz) oraz pacjentów bariatrycznych (pow. 120 kg) na potrzeby Filii 2
BeschreibungCałodobowa usługa transportu sanitarnego (T) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca i sanitariusz) oraz pacjentów bariatrycznych (pow. 120 kg) na potrzeby Filii 2
Interne Kennungzadanie 1
LosLOT-0002
TitelCałodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 1 i 3 - na terenie i poza terenem miasta Poznania
BeschreibungCałodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 1 i 3 - na terenie i poza terenem miasta Poznania
Interne Kennungzadanie 2
LosLOT-0003
TitelCałodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 2 - na terenie i poza terenem miasta Obornik
BeschreibungCałodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 2 - na terenie i poza terenem miasta Obornik
Interne Kennungzadanie 3