See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków ogólnych, preparatów do żywienia, insulin, szczepionek oraz płynów infuzyjnych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków ogólnych, preparatów do żywienia, insulin, szczepionek oraz płynów infuzyjnych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Preparaty do żywienia enteralnego Pakiet nr 2 – Preparaty do żywienia doustne Pakiet nr 3 – Leki ogólne 1 Pakiet nr 4 – Tuberculosis Vaccine Onco BCG Pakiet nr 5 – Leki ogólne 2 Pakiet nr 6 – Leki ogólne 3 Pakiet nr 7 – Antithrombin Pakiet nr 8 – Darbapoetyna alfa Pakiet nr 9 – Leki ogólne 4 Pakiet nr 10 – Leki ogólne 5 Pakiet nr 11 – Leki ogólne 6 Pakiet nr 12 – Płyny Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 773952-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Preparaty do żywienia enteralnego
Beschreibung: Pakiet nr 1 – Preparaty do żywienia enteralnego Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji nie modyfikujące ogólnego charakteru umowy zostały określone w rozdz. II SWZ. 2. W ramach Umowy i w całym okresie jej realizacji Zamawiający, poza zakresem wskazanym w ust. 1 (zamówienie podstawowe), może skorzystać z prawa opcji na zasadach określonych w niniejszej umowie. Opcją (maksymalnym zakresem umowy) jest dostawa asortymentu, o którym mowa w załączniku nr 1 do umowy w ilościach powiększonych o 50%
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Preparaty do żywienia doustne
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Preparaty do żywienia doustne Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Leki ogólne 1
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Leki ogólne 1 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Tuberculosis Vaccine Onco BCG
Beschreibung: Pakiet nr 4 – Tuberculosis Vaccine Onco BCG Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Leki ogólne 2
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Leki ogólne 2 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Leki ogólne 3
Beschreibung: Pakiet nr 6 – Leki ogólne 3 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Antithrombin
Beschreibung: Pakiet nr 7 – Antithrombin Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Darbapoetyna alfa
Beschreibung: Pakiet nr 8 – Darbapoetyna alfa Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Leki ogólne 4
Beschreibung: Pakiet nr 9 – Leki ogólne 4 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Leki ogólne 5
Beschreibung: Pakiet nr 10 – Leki ogólne 5 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Leki ogólne 6
Beschreibung: Pakiet nr 11 – Leki ogólne 6 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Płyny
Beschreibung: Pakiet nr 12 – Płyny Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.