1597-2026 - Wettbewerb
Belgien – Arzneimittel – CONTRASTSTOFFEN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CONTRASTSTOFFEN
Beschreibung: OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE AANKOOP VAN GEJODEERDE CONTRASTMIDDELEN EN DIAGNOSTISCHE MIDDELEN VOOR MAGNETISCHE RESONANTIE.
Interne Kennung: PPR-25CE_GD007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 1
Beschreibung: Ionisch monomeer met hoge osmolaliteit
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 2
Beschreibung: Niet-ionisch monomeer met lage osmolaliteit, concentratie van 240 mg/ml
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 3
Beschreibung: Niet-ionisch monomeer met lage osmolaliteit, concentratie van 300 mg/ml tot 370 mg/ml
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 4
Beschreibung: Niet-ionisch monomeer met lage osmolaliteit, concentratie van 400 mg/ml
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 5
Beschreibung: Niet-ionisch dimeer met lage osmolaliteit, concentratie van 320 mg/ml
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 6
Beschreibung: Cyclische extracellulaire gadoliniumderivaten, concentratie van 0,5 mmol/ml
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 7
Beschreibung: Cyclische extracellulaire gadoliniumderivaten, concentratie van 1 mmol/ml
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PPR-25CE_GD007 - Perceel 8
Beschreibung: Gadoxetaat: spuit van 10 ml
Interne Kennung: 8