See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostosowanie systemu National Single Window do wymagań europejskiego systemu morskich pojedynczych punktów kontaktowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi prac programistycznych związanych z dostosowaniem istniejącego systemu National Single Window (Krajowego Pojedynczego Punktu Kontaktowego) w celu dostosowania system do nowych wymagań technicznych, użytkowych i prawnych wynikających z postanowień rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1239 z dnia 20 czerwca 2019 r. ustanawiającego europejski system morskich pojedynczych punktów kontaktowych i uchylającego dyrektywę 2010/65/UE (Dz. Urz. UE L 198 z 25.07.291, str. 64) (zwanym dalej rozporządzeniem EMSWe) oraz aktów wtórnych do w/w rozporządzenia (UE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia OPZ wraz z załącznikami stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 842133-2025
Interne Kennung: ZP.371.74.2025.JL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
5. Los
Los: LOT-0001