2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie Uitbreiding Productiestation Dalen
Beschreibung: Realisatie Uitbreiding Productiestation Dalen Uitbreiding realisatie Productiestation Dalen
Interne Kennung: T198184
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realisatie civiele en werktuigbouwkundige werken Uitbreiding Productiestation Dalen
Beschreibung: Realisatie civiele en werktuigbouwkundige werken Uitbreiding Productiestation Dalen omvat de volledige uitvoering van de civiele en werktuigbouwkundige werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor de uitbreiding en gedeeltelijke renovatie van Productiestation Dalen, zoals nader uitgewerkt in de Aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Realisatie elektrotechnische werken uitbreiding Productiestation Dalen
Beschreibung: Realisatie elektrotechnische werken uitbreiding Productiestation Dalen omvat de volledige uitvoering van de elektrotechnische werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor de uitbreiding en gedeeltelijke renovatie van Productiestation Dalen, zoals nader uitgewerkt in de Aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2