2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa produktów do żywienia doustnego, dojelitowego i sprzętu medycznego do ich podaży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów do żywienia doustnego, dojelitowego i sprzętu medycznego do ich podaży. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych z podziałem na 3 zadania.
Interne Kennung: ZPO:ZP/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141626 Dosierungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa produktów do żywienia doustnego.
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-cenową zamawianych produktów określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. Zestawienie wymaganych i ocennych parametrów techniczno-użytkowych (jakościowych) przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 3/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1 – dostawa produktów do żywienia doustnego.
Los: LOT-0002
Titel: dostawa produktów do żywienia dojelitowego i sprzętu medycznego do ich podaży.
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-cenową zamawianych produktów określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. Zestawienie wymaganych i ocennych parametrów techniczno-użytkowych (jakościowych) przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 3/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2 – dostawa produktów do żywienia dojelitowego i sprzętu medycznego do ich podaży.
Los: LOT-0003
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-cenową zamawianych produktów określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. Zestawienie wymaganych i ocennych parametrów techniczno-użytkowych (jakościowych) przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 3/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3 – dostawa produktów do żywienia dojelitowego i sprzętu medycznego do ich podaży.