159753-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Projektová příprava revitalizace Domu U Zlatého prstenu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová příprava revitalizace Domu U Zlatého prstenu
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro povolení stavebního záměru, zajištění vydání povolení záměru a vypracování projektové dokumentace pro následnou stavební realizaci revitalizace Domu U Zlatého prstenu na adrese Týnská 630/6, 110 00 Praha 1 - Staré Město a poskytování s tím souvisejících služeb zadavateli.
Interne Kennung39/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001