See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Agencyjna sprzedaż biletów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Agencyjna sprzedaż biletów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest Załączniku nr 1 do SWZ (Opis pomieszczeń lokali podnajmowanych przez Zamawiającego), Załączniku nr 2 do SWZ (Godziny otwarcia kas i okres obowiązywania) oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 866616-2025
Interne Kennung: PBH.240.3603.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 47 - Szamotuły
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 50 - Chojna
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 51 - Gryfice
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 52 - Międzyzdroje
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 42 – Poznań Główny Tunel
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 54 – Oborniki Śląskie
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 57 – Żmigród
Interne Kennung: Zadanie nr 57